TPCA
Back to list

Vánoční sbírka 2018


  Collections and gifts
  Health
  2018
  Ovčáry
  Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.
  486 797 Kč

Zaměstnanci TPCA se aktivně zapojili, aby mohli těsně před Vánoci osobně udělat radost rodinám nemocných dětí a kolínským záchranným složkám.
Téměř polovina všech zaměstnanců se vzdala svého vánočního dárku od firmy a rozhodla se věnovat příslušnou částku na charitativní účely. Ve spolupráci s kolínskou nemocnicí, nadací Dobrý anděl a díky tipům našich zaměstnanců jsme vybrali 5 dětí z regionu, které se každodenně potýkají se zdravotními problémy. Celkově byla mezi tyto děti rozdělena částka 401 200 Kč.
Zároveň proběhlo i předání v rámci tradiční zaměstnanecké vánoční sbírky, kde měli zaměstnanci možnost zakoupit antistresové plyšové hračky pro HZS a PČR, územní odbory Kolín, případně přispět na proškolení záchranářského týmu. Předáno bylo 150 ks Dráčků Záchranáčků, 158 plyšových německých ovčáků a záchranářskému týmu celkem 24 025 Kč.
„Naši zaměstnanci projevili neskutečnou sounáležitost, byli jsme velmi překvapeni tak velkým zájmem pomoci. Bez nich bychom tu dnes nebyli a nepředávali symbolické šeky tolika rodinám a je logické, aby i oni sami mohli tyto šeky do rukou všech obdarovaných předat,” říká Tomáš Paroubek, manažer oddělení Podnikových záležitostí a dodává: „I v příštím roce bychom rádi na tyto aktivity navázali a pomáhali tam, kde jsme doma.”