TPCA
Back to list

Výtěžek z TPCA BEAT Festivalu 2014


  Talents support
  Others
  2014
  Kolín
  Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.
  54 210 Kč

Už po sedmé se letos sešli příznivci dobré muziky na kolínském Kmochově ostrově, aby si poslechli začínající regionální kapely i ostřílené matadory z hudební branže, na TPCA Beat festivalu. Stejně jako předešlé roky i letos věnujeme výtěžek z akce na podporu mladých talentů. Celkem se podařilo shromáždit 54 210 Kč! Ty pomohou v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež Kolárka, kde poslouží k dovybavení veřejné hudební zkušebny. Muzikanti, kteří studio využívají, se tak mohou těšit na nový nahrávací systém - nezbytná výbavu pro každou skupinu.

 

„Snažíme se vždy najít takové využití, které se co nejlépe pojí s hudebním posláním. V minulosti to byla např. Základní umělecká škola Kolín nebo Mateřská škola Bachmačská, kde děti navštěvují hudební kroužek. Věříme, že letošní dar, jehož celková částka činí 54 210 Kč, podpoří místní hudební talenty,“ doufá Aleš Höfner, ředitel pro vnější vztahy TPCA.
„Chtěla bych především jménem našich klientů poděkovat TPCA za tento dar, díky kterému vylepšíme vybavení klubu. A kdo ví, třeba se u nás zrodí vítěz některého z příštích ročníků festivalu. Tóny linoucí se ze zkušebny znějí často velice nadějně “, prozrazuje Hana Jelínková, vedoucí NZDM Kolárka.

.